Zelf inschrijven op een aanbesteding: Slimme keuze of onnodig risico?

Je besluit de aanbesteding zelf te doen. Logisch, want je kent je bedrijf door en door. Toch kan het een uitdaging zijn om alles soepel te laten verlopen.

Het begint bij tijd vrijmaken. Je moet documenten goed doornemen en vragen voor de nota van inlichtingen formuleren. Dit wordt vaak overgeslagen (juist door gebrek aan tijd), maar het kan je inschrijving juist versterken.
Daarna komt het schrijven. Je wilt jouw verhaal overtuigend en helder overbrengen. Dit kost tijd en vraagt om aandacht voor details en het maken van de juiste koppeling met de aanbestedende dienst. Je wilt immers dat jouw voorstel opvalt. Dan is er nog de prijsstrategie. Hoe vul je het prijzenblad slim in? Een verkeerde keuze kan je kansen verkleinen.

Je moet ook deadlines bewaken. Alles moet op tijd en compleet zijn: referenties, de UEA-verklaring etc. en de rechtsgeldige handtekeningen. Als alles klaar is, moet je het platform correct invullen en de inschrijving indienen. Eén fout kan leiden tot uitsluiting.

Hier komt TenderToo in beeld. We begeleiden je door het hele proces, nemen werk uit handen en zorgen dat je niets mist. We denken mee over strategie, bewaken de planning en zorgen dat jouw inschrijving opvalt. Dit zorgt voor minder stress en een grotere kans op succes.

Wil je alles zelf doen en risico’s nemen? Of kies je voor de expertise van TenderToo, zodat je met zekerheid de beste kans maakt?

Je interesse gewekt? Neem vrijblijvend contact met ons op, www.tendertoo.nl

Gerelateerde artikelen

Blog

28 april 2026

AI-gebruik in aanbestedingen: kans én valkuil

Blog

16 februari 2026

Is een goede voorbereiding echt het halve werk?

Nieuws

20 januari 2026

Nieuwsbrief Tendertoo – Jaaroverzicht 2025